najwyższa jakość

wykwalifikowana obsługa

wszystkie rodzaje aut

nowoczesny warsztat

wszystkie rodzaje skrzyń

pomoc drogowa 24h 7 dni w tygodniu - 508 558 454

Skrzynie biegów

Nie każdy posiadacz samochodu zdaje sobie sprawę, że to właśnie skrzynia biegów jest jednym z najważniejszych i najbardziej precyzyjnym podzespołem samochodu. Niestety skrzynia biegów, jak każdy mechanizm, ulega zużyciu. Zgrzyty biegów, hałas oraz opory przy zmianie biegów - to typowe objawy zużycia skrzyni. Właśnie w takich przypadkach zapraszamy do naszego warsztatu. Zapewniamy szybką, ale przede wszystkim skuteczną naprawę!

Firmę Hukałowicz Skrzynie Biegów tworzy zespół prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu. Regeneracja skrzyń biegów to nasza specjalność - jesteśmy w stanie wykonać swoją pracę na większości marek i modeli samochodów. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności - rozwijamy zaplecze technologiczne oraz uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach.

W naszych usługach na pierwszym miejscu stawiamy na indywidualne podejście do klienta - uważamy że budowanie dobrych relacji z kontrahentem jest tak samo istotne, jak dobrze wykonana praca. Staramy się aby nasza oferta wyróżniała się spośród innych - właśnie dlatego znajdą Państwo u nas konkurencyjne ceny, a nasze usługi świadczymy sumiennie, ale jednocześnie sprawnie i szybko.

Regenerujemy wszystkie skrzynie manualne i zdecydowanie większą część skrzyń automatycznych montowanych w autach osobowych Tiptronic, Steptronic, CVT, Multitronic, DSG, DCT, S-tronic, Sprintshift, Easytronic, MMT.

 Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 58 322 19 79

lub

+48 693 701 001

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy POMOC DROGOWĄ 24h 7 dni w tygodniu

Naprawiamy skrzynie biegów w samochodach wszystkich marek

Naprawiamy i regenerujemy skrzynie biegów manualne, automatyczne i półautomatyczne

Oferujemy serwis skrzyń biegów oraz szeroki zakres usług mechaniki pojazdowej

Mogą Państwo przesłać do nas kurierem wymontowaną skrzynię na naprawę/regenerację