najwyższa jakość

wykwalifikowana obsługa

wszystkie rodzaje aut

nowoczesny warsztat

wszystkie rodzaje skrzyń

pomoc drogowa 24h 7 dni w tygodniu - 508 558 454

Mechanika pojazdowa

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę aut, firma Hukałowicz Skrzynie Biegów posiada pełne zaplecze do napraw bieżących mechaniki pojazdowej, świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętej mechaniki:

NAPRAWY BIEŻĄCE
Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie naprawy bieżącej pojazdów mechanicznych z terenów Trójmiasta oraz okolic. Zajmujemy się wymianą oraz naprawą zawieszenia, układów hamulcowych, paliwowych, napędowych a także innymi usługami w zakresie naprawy samochodu. Części i akcesoria zamienne tylko od zaufanych producentów, długoletnia współpraca z hurtowniami samochodowymi w Trójmieście oraz całej Polsce. Dla nas nie ma problemów nie do rozwiązania!

Układy napędowe
Układy hamulcowe
Układy paliwowe
Elektryka / elektronika

Remonty silników

Przeprowadzamy kompleksowe naprawy silników! Nasz wyspecjalizowany personel odpowie na Państwa pytania, przeprowadzi specjalistyczną diagnostykę, aby następnie zaproponować Państwu najbardziej korzystną opcje naprawy/ wymiany danej części. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz profesjonalny serwis. Zapraszamy do serwisu!

Remonty silników
Wymiana silników
Remonty głowic

TURBINY
Nasza firma posiada specjalistyczne maszyny oraz urządzenia służące do naprawy turbosprężarek. W większości przypadków regeneracja turbosprężarek jest możliwa. Dobór wirnika czy przetoczenie łożysk to tylko kwestia odpowiedniego warsztatu. Oferujemy; montaż, demontaż, regenerację do wszystkich typów pojazdów mechanicznych. Zajmujemy się profesjonalną regeneracją turbin. Każde zlecenie wykonujemy z należytą precyzją, zapraszamy!

Regeneracja turbin
Wymiana turbin

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
Nasz firma świadczy usługi w zakresie diagnostyki komputerowej. Zajmujemy się kasowaniem błędów komputerowych. Korzystamy z nowoczesnych programów do testowania komputerów samochodowych. Zajmujemy się także kodowaniem kluczyków. Jeśli z nieokreślonych przyczyn w samochodzie pali się lampka kontrolna, warto przyjechać i sprawdzić co jest przyczyną, następnie my zaproponujemy sposób jej zlikwidowania!

Pełna diagnostyka skrzyń biegów wszystkich typów
Kasowanie inspekcji serwisowych
Kasowanie błędów
Kodowanie kluczyków
Inne

 Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 58 322 19 79

lub

+48 693 701 001

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy POMOC DROGOWĄ 24h 7 dni w tygodniu

Naprawiamy skrzynie biegów w samochodach wszystkich marek

Naprawiamy i regenerujemy skrzynie biegów manualne, automatyczne i półautomatyczne

Oferujemy serwis skrzyń biegów oraz szeroki zakres usług mechaniki pojazdowej

Mogą Państwo przesłać do nas kurierem wymontowaną skrzynię na naprawę/regenerację

Rzeczy nie odebrane w przeciągu miesiąca podlegają likwidacji/złomowaniu