najwyższa jakość

wykwalifikowana obsługa

wszystkie rodzaje aut

nowoczesny warsztat

wszystkie rodzaje skrzyń

pomoc drogowa 24h 7 dni w tygodniu - 508 558 454

Skrzynie biegów

Nie każdy posiadacz samochodu zdaje sobie sprawę, że to właśnie skrzynia biegów jest jednym z najważniejszych i najbardziej precyzyjnym podzespołem samochodu. Niestety skrzynia biegów, jak każdy mechanizm, ulega zużyciu. Zgrzyty biegów, hałas oraz opory przy zmianie biegów - to typowe objawy zużycia skrzyni. Właśnie w takich przypadkach zapraszamy do naszego warsztatu. Zapewniamy szybką, ale przede wszystkim skuteczną naprawę!

Firmę Hukałowicz Skrzynie Biegów tworzy zespół prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu. Regeneracja skrzyń biegów to nasza specjalność - jesteśmy w stanie wykonać swoją pracę na większości marek i modeli samochodów. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności - rozwijamy zaplecze technologiczne oraz uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach.

W naszych usługach na pierwszym miejscu stawiamy na indywidualne podejście do klienta - uważamy że budowanie dobrych relacji z kontrahentem jest tak samo istotne, jak dobrze wykonana praca. Staramy się aby nasza oferta wyróżniała się spośród innych - właśnie dlatego znajdą Państwo u nas konkurencyjne ceny, a nasze usługi świadczymy sumiennie, ale jednocześnie sprawnie i szybko.

Regenerujemy wszystkie skrzynie manualne i zdecydowanie większą część skrzyń automatycznych montowanych w autach osobowych Tiptronic, Steptronic, CVT, Multitronic, DSG, DCT, S-tronic, Sprintshift, Easytronic, MMT.

Naprawa manualnych skrzyń biegów

Choć kierowcy zwykle posądzają automaty o większą awaryjność, prawda jest taka, że i ręczne warianty często się psują. Kiedy potrzebna jest naprawa manualnych skrzyni biegów? Na pewno wtedy, gdy zmiana biegów przychodzi z trudem i wymaga użycia siły. Złym znakiem są także dźwięki – wycie z okolic skrzyni, a także zgrzytanie przy poruszaniu lewarkiem. Warto na drążek zwrócić szczególną uwagę – jeśli porusza się samoistnie, koniecznie trzeba zajrzeć do warsztatu! Dobry mechanik wymieni zużyte elementy szybko i sprawnie.
Czytaj więcej


Naprawa skrzyń automatycznych

Pozwalają często na wydajniejszą pracę silników, niż ich manualne odpowiedniki, jednak nawet ich wytrzymałe podzespoły nie są wolne od usterek. Naprawa skrzyń automatycznych jest często konieczna w efekcie wad konstrukcyjnych, na przykład koszyków. Jeszcze częściej natomiast wynika z niskiej ilości oleju – powodem może być rozszczelnienie lub zaniedbanie. Awarie takie, jak niedziałający bieg wsteczny czy ogólne szarpanie pojazdu w czasie jazdy także kończą się w warsztacie – na szczęście naprawy nie zajmują długiego czasu.


Czytaj więcej

 Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 58 322 19 79

lub

+48 693 701 001

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy POMOC DROGOWĄ 24h 7 dni w tygodniu

Naprawiamy skrzynie biegów w samochodach wszystkich marek

Naprawiamy i regenerujemy skrzynie biegów manualne, automatyczne i półautomatyczne

Oferujemy serwis skrzyń biegów oraz szeroki zakres usług mechaniki pojazdowej

Mogą Państwo przesłać do nas kurierem wymontowan± skrzynię na naprawę/regenerację

Rzeczy nie odebrane w przeciągu miesiąca podlegają likwidacji/złomowaniu